Hayvan sevgisi insanların çoğun da oldukça fazla bulunmaktadır. Kuşkusuz ki hayvanların en sevimlisi ve insanlara en yakın olanı köpeklerdir. İnsanlar ve köpekler arasın da duygusal bir bağ bulunmaktadır. Bunu en iyi şekil de anlatacak bir videoyu sizinle aşağı da paylaşalım;

 

Bu kişisel gelişim videosunda da bir adamın köpek ile yemeğini paylaşması ile başlıyor. Paylaşınca köpek ile adam arasında duygusal bir bağ kuruluyor ve köpek bu adama baktığın da karşıdan gelen kadından etkilendiğini anlıyor. Adama karşı kendini borçlu hisseden köpek bu adam ile kadını tanıştırmak için gün boyunca çabalıyor ve sonucun da ise buluşmalarını sağlayabiliyor.

Tatlı Köpek Resimleri

Aşağıda birbirinden tatlı köpek resimleri inceleyebilirsiniz. Bu fotoğraflarda insanlar ve köpekler arasında ki duygusal bağı daha iyi anlayacaksınız.

insan ve köpekhayvan sevgisi

köpek sevgisiduygusal bağ

köpekinsan ile köpek dostluğu

Sizde çocuk eğitimin de öncelikle çocuğunuza hayvan sevgisini öğretmelisiniz. Aynı zaman da günlük yaşantımız da bu küçük dostlarımıza özen göstermeli ve su, yemek, barınma gibi ihtiyaçlarını karşılamalıyız.

73 views


Hamza Sedat Demir

http://bebelium.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat