İlahi tasavvufi bir müzik şeklidir. İlahi dinleyerek mutlu olunur, Allah sevgisi daha özel yaşanır. İlahi dinlemek insanlara çok farklı duygular yaşatır. Kimi ilahi ağlatırken, kimi ilahi tüyleri diken diken eder, kimi ilahi ise kişiye yaşamanın güzelliklerini öğretir. Mevlidi şeriflerde veya kandil günlerinde seçme ilahiler dinlenir ve ilahi dinleyerek bu gecelerin anlamı daha farklı bir hale gelir. İlahileri.net adresimizi tasavvuf sevenler ve tüm bu duyguları yaşamak isteyen kişiler için kurduk.

En güzel ve sevilen ilahileri ilahi dinle seçeneği ile sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz. Ağlatan ilahiler, Allah sevgisi ilahileri, peygamber aşkı ilahileri ve tüm seçenekleri sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Abdurrahman Önül, Ubeydullah Sezikli ve daha birçok ünlü ve tanınmış ilahi sanatçısının seçkin ilahi seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Yalnızlığınızı paylaşacak bir dost bulamıyor, kendinizi bunalmış ve sıkılmış hissediyorsanız sitemize girerek en güzel ilahileri dinleyebilir veya cep telefonunuza ilahi indir seçeneğimizi kullanarak ilahileri indirebilir ve istediğiniz zaman cep telefonunuzdan bu ilahileri dinleyebilirsiniz.

İlahi Dinleyerek Yoğun Duygular Yaşamak

Sitemizde en güzel ilahiler yer almakta ve Allah sevgisini en uç noktalarda yaşamak isteyen kişilere hitap etmektedir. Annem, Allah sevgisi, Medine’ye varamadım, Gül kokulu Muhammed, Gül kokulu gül Ahmet ve şehidim gibi birçok ünlü ilahiyi sitemizde bulabilirsiniz. Dostlarınızla veya sevdiklerinizle beğendiğiniz ilahileri ilahi mp3 seçeneğimizi kullanarak paylaşabilir, duygularınızı sevdiklerinizle bu şekilde paylaşabilirsiniz. Sitemizde en acıklı, en kalbi ve en manalı ilahiler yer almaktadır.

En kaliteli ilahi listesi için ziyaret edebilirsiniz. http://ilahileri.net/kategori/ilahiler/

İlahi Dinleme Sitemiz Üzerinden Dini Sohbetler Edin

İlahi dinleme ve indirme sitemiz oldukça kapsamlı bir sitedir. Sitemiz üzerinden ilahi dinleme ve ilahi indirme mümkün olduğu gibi, sohbet menümüz ile de sitede bulunan diğer üyelerimizle dini sohbetler yapma imkanı da bulunmaktadır. Dini paylaşımlar yapabilir, ilahi seçenekleriyle ilgili diğer site üyeleriyle hoş sohbetler edebilirsiniz. Sohbet menümüz düzeyli ve kaliteli sohbetler yapmaya izin vermekte olup kesinlikle siyaset ve kötü konuşmalara izin verilmemektedir. Sitemizde ilahi müzik dinlerken, sohbet menümüzden de dini konularda kaliteli sohbetler yapabilirsiniz.

İlahileri Ünlülerden Dinleyin

En sevdiğiniz ilahi sanatçılarından en sevdiğiniz ilahileri sitemize giriş yaparak dinleyebilir, tarifi anlatılmayacak duygular yaşayabilirsiniz. Sitemizde bulunan ilahileri mobil telefonlarınıza indirerek telefon zil sesi olarak kullanabilirsiniz. İlahi videosu arama butonumuzla daha önce dinleyip içinizde yer eden ilahileri bulabilir, istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman dinleyebilir, hislenebilir veya mutlu olabilirsiniz.

İlahi Seçimleriniz

İlahi listemizde en çok oylanan veya en çok dinlenen popüler ilahileri de bulmanız mümkündür. Sitemizde yer alan ilahiler sitemizde bulunan kişiler tarafından oylanmakta ve bazı ilahilerimiz diğerlerinden daha çok beğenilmektedir. En beğendiğiniz ilahileri sizler de seçebilir ve bu ilahilere oy verebilirsiniz. Ayrıca sitemizden minik duaları da sesli olarak dinleyebilir, sofra duası, nazar duası ve yemek duası gibi duaların okunuşlarını da dinleyebilirsiniz.

51 views


Hamza Sedat Demir

http://bebelium.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp chat